Spa Manager

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Η Aldemar Resorts
αναζητά την παρακάτω ειδικότητα
για το Olympian Village***** Beach Resort
στην Δυτ. Πελοπόννησο (Σκαφιδιά, Πύργος Ν. Ηλείας)

SPA MANAGER
(κωδ. θέσης “PYR24PASPAMGR”)

Καθήκοντα και Υπευθυνότητες:
o             Διαχείριση της καθημερινής λειτουργίας του κέντρου Spa & Thalasso.
o             Διασφάλιση υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών.
o             Στελέχωση, εκπαίδευση και εποπτεία του προσωπικού του κέντρου Spa & Thalasso.
o             Σχεδιασμός και προώθηση νέων θεραπειών και πακέτων υπηρεσιών.
o             Διαχείριση προϋπολογισμού και οικονομικών αναφορών.
o             Επίλυση προβλημάτων και αντιμετώπιση παραπόνων πελατών.
o             Διατήρηση υψηλών προτύπων υγιεινής και καθαριότητας στους χώρους του κέντρου Spa & Thalasso.
o             Συνεργασία με άλλες διευθύνσεις για την προώθηση των υπηρεσιών του κέντρου Spa & Thalasso.