Customer Support Specialist

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Στην ομάδα kariera.gr | Mass Recruitment , δεν προσφέρουμε απλά μια θέση εργασίας σας προσφέρουμε τη δυνατότητα να γίνετε μέλος ενός συνεχές μεταβαλλόμενου περιβάλλοντος εργασίας. Με χρόνια εξειδίκευσης στις υπηρεσίες μαζικής πρόσληψης, φέρνουμε κοντά εξαιρετικά ταλέντα υποψηφίων με δυναμικές εταιρείες.

Στην ομάδα του kariera.gr | Mass Recruitment κάθε επαγγελματική σας κίνηση είναι ένα βήμα προς την αριστεία. Ξεκινήστε μαζί μας μια καριέρα όπου οι δεξιότητές σας συναντούν ασύγκριτες ευκαιρίες.

Η ομάδα του kariera.gr, αναζητά Customer Support Specialist στη Συγγρού, εκ μέρους μιας εταιρείας στο χώρο υπερησιών μεταφορών.

Καθήκοντα Ρόλου:

  • Παροχή φιλικής και έγκαιρης υποστήριξης στους πελάτες και τους οδηγούς μέσω email, συνομιλίας και τηλεφώνου.
  • Παροχή πληροφοριών σχετικά με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρείας και προωθώντας εξατομικευμένες εμπειρίες με βάση τον προορισμό και τις ανάγκες των πελατών.
  • Επικοινωνία στην ομάδα αιτήματα για νέες λειτουργίες ή σφάλματα που αναφέρθηκαν από πελάτες, νέες τάσεις βάσει της ανατροφοδότησης της εξυπηρέτησης πελατών.
  • Παρακολούθηση και απάντηση σε σχόλια και παράπονα πελατών στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης σύμφωνα με προκαθορισμένες απαντήσεις και πολιτικές.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • 2+ χρόνια εμπειρίας σε εξυπηρέτηση πελατών
  • Επιθυμητή εμπειρία σε εταιρείες ταξιδιών ή μεταφορών
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ισχυρές δεξιότητες γραφής και καλή παρατηρητικότητα στις λεπτομέρειες
  • Φιλική και θετική προσωπικότητα

Προσφέρεται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευελιξία εργασίας από το σπίτι
  • Ιδιωτική Ασφάλιση