Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Στην ομάδα kariera.gr | Mass Recruitment, δεν προσφέρουμε απλά μια θέση εργασίας σας προσφέρουμε τη δυνατότητα να γίνετε μέλος ενός συνεχές μεταβαλλομενου περιβάλλοντος εργασίας. Με χρόνια εξειδίκευσης στις υπηρεσίες μαζικής πρόσληψης, φέρνουμε κοντά εξαιρετικά ταλέντα υποψηφίων με δυναμικές εταιρείες.

Στην ομάδα του kariera.gr | Mass Recruitment κάθε επαγγελματική σας κίνηση είναι ένα βήμα προς την αριστεία. Ξεκινήστε μαζί μας μια καριέρα όπου οι δεξιότητές σας συναντούν ασύγκριτες ευκαιρίες.

Η ομάδα του Mass Recruitment του kariera.gr αναζητά για λογαριασμό συνεργάτη, της εταιρείας ΦΡΑΓΚΟΣ, κυρίαρχη ελληνική εταιρεία που δραστηριοποιείται στον χώρο του τζακιού από το 1970, αναζητά Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης για το κεντρικό κατάστημα της εταιρείας στον Άγιο Στέφανο.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Καταχώρηση και διαχείριση κλήσεων από πελάτες.
  • Οργάνωση και διαχείριση εισερχομένων και εξερχομένων email.
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών.
  • Καλωσόρισμα πελατών εντός του εκθεσιακού χώρου.
  • Άνοιγμα καταστήματος και ομαλή λειτουργία του χώρου.
  • Έλεγχος και ανανέωση των αναλώσιμων και της γραφικής ύλης

Απαραίτητα προσόντα:

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Οργανωτικότητα
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ (επιθυμητό)
  • Άριστη γνώση και χρήση Η/Υ (Microsoft Office)
  •  Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  • Έξοδα Μετακίνησης
  • Προοπτικές Εξέλιξης
  • Οργανωμένη Εκπαίδευση