Τεχνολόγος Τροφίμων (Βέροια)

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Η ομάδα Hiring Solutions του kariera.gr αναζητά, για λογαριασμό της καταξιωμένης εταιρείας Panini, η οποία εδρεύει στη Βέροια και εξειδικεύεται στην παραγωγή προϊόντων ζύμης, έναν/μία Τεχνολόγο Τροφίμων.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Επίβλεψη της διαδικασίας παραγωγής και διασφάλιση της ποιότητας και ασφάλειας των προϊόντων.
  • Εφαρμογή και παρακολούθηση πρωτοκόλλων διασφάλισης ποιότητας.
  • Διεξαγωγή εργαστηριακών αναλύσεων.
  • Συνεργασία με την ομάδα παραγωγής για την βελτιστοποίηση των διαδικασιών και της παραγωγικότητας.
  • Διατήρηση της συμμόρφωσης με τα βιομηχανικά πρότυπα και κανονισμούς.
  • Επαφή και διαχείριση σχέσεων με προμηθευτές.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχο ρόλο, με ειδίκευση στον τομέα των προϊόντων ζύμης.
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Τεχνολόγου τροφίμων ή σχετικού πεδίου.
  • Γνώση Η/Υ και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σύμβαση Αορίστου Χρόνου.
  • Ευέλικτο ωράριο απασχόλησης.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.

#hiringsolutionsisrecruiting