ΒΟΗΘΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

JOB INFO

Η Abeliona Retreat,

ένα μαγευτικό καταφύγιο

στη γαλήνια ομορφιά της Μεσσηνίας,

αναζητά:

ΒΟΗΘΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
με έδρα την Αθήνα (Κηφισιά)

 (κωδικός θέσης: SEC-ABR)

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με πελάτες και διαχείριση αιτημάτων
  • Διαχείριση αλληλογραφίας
  • Παρακολούθηση πληρωμών
  • Διεκπεραίωση καθημερινών εργασιών και δραστηριοτήτων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η ανώτατης ή ανώτερης σχολής
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών εργασιών
  • Δυναμική προσωπικότητα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες, οργανωτικές ικανότητες

Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης, η Εταιρεία μας προσφέρει:

  • Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση

Παρακαλούμε όπως καταχωρήσετε το βιογραφικό σας σημείωμα, με πρόσφατη φωτογραφία, αναφέροντας τον κωδικό θέσης.

 * Τα στοιχεία των αιτήσεων θα παραμείνουν εμπιστευτικά

* Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης