Χειριστές Γραμμών Παραγωγής/Συσκευασίας

JOB INFO

H ομάδα του  kariera.gr, αναζητά για λογαριασμό συνεργάτη της, πολυεθνικής φαρμακευτικής εταιρείας, Χειριστές Γραμμών Παραγωγής/Συσκευασίας για το εργοστάσιο της, στη Νοτιοανατολική Αττική.

Καθήκοντα Θέσης:

  • Εποπτεία ορθής λειτουργίας μηχανών παραγωγής
  • Τροφοδοσία μηχανών με πρώτη ύλη
  • Συλλογή, συσκευασία και αποθήκευση του τελικού προϊόντος
  • Περιοδικός ποιοτικός και οπτικός έλεγχος του τελικού προϊόντος βάσει του συστήματος διασφάλισης ποιότητας
  • Στατιστικός έλεγχος της διεργασίας
  • Εφαρμογή και συμμόρφωση βάσει των οδηγιών παραγωγής
  • Τήρηση των διαδικασιών που διέπουν τους κανόνες καλής παρασκευής, υγιεινής και ασφαλείας

Προσόντα:

  • Απόφοιτοι Τεχνικών Σχολών, ΤΕΙ κλάδων Μηχανολογίας / Ηλεκτρολογίας / Αυτοματισμών
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
  • Βασικό επίπεδο Αγγλικών και γνώση χρήσης Η/Υ
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Προσφέρεται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο περιβάλλον πολυεθνικής εταιρείας με καλές εργασιακές συνθήκες
  • Προοπτικές εξέλιξης και εκπαίδευσης