HR Generalist

JOB INFO

Η ομάδα του Kariera.gr, αναζητά για λογαριασμό διεθνούς οργανισμού πιστοποίησης και ελέγχου HR Generalist, για τα γραφεία του στην Αγία Παρασκευή.

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Προετοιμασία Μισθοδοσίας
  • Χρήση προγράμματος HRMS
  • Διαχείριση Αγγελιών
  • Επικοινωνία με υποψηφίους για προγραμματισμό συνεντεύξεων
  • Διαχείριση Συμβάσεων
  • Διαχείριση πρακτικών ασκήσεων φοιτητών από εκπαιδευτικά ιδρύματα
  • Διαχείριση δικαιολογητικών για την πρόσληψη – αποχώρηση
    εργαζομένων
  • Διαχείριση ασφαλιστικών συμβολαίων που διατηρεί η εταιρεία.
  • Διαχείριση Μέσων Ατομικής Προστασίας
  • Διαχείριση Εταιρικού Στόλου Εταιρείας
  • Διαχείριση φυσικού και ηλεκτρονικού αρχείου εργαζομένων
  • Επικοινωνία με εργαζομένους για επίλυση προβλημάτων
  • Facility Management

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Διοίκησης Ανθρωπίνου Δυναμικού, Διοίκησης Επιχειρήσεων ή συναφούς κλάδου σπουδών
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο ρόλο τουλάχιστον 3 ετή
  • Καλή γνώση HRM Systems / ATS / MS Office
  • Καλή γνώση Αγγλικών και επιθυμητή γνώση Γερμανικών
  • Γνώση εργατικής νομοθεσίας
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Διαχείριση δεδομένων με εμπιστευτικότητα

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Καλό μισθολογικό πακέτο
  • Σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον απασχόλησης