Customer Support Relations Associate

JOB INFO

Στην ομάδα kariera.gr | Mass Recruitment , δεν προσφέρουμε απλά μια θέση εργασίας σας προσφέρουμε τη δυνατότητα να γίνετε μέλος ενός συνεχές μεταβαλλόμενου περιβάλλοντος εργασίας. Με χρόνια εξειδίκευσης στις υπηρεσίες μαζικής πρόσληψης, φέρνουμε κοντά εξαιρετικά ταλέντα υποψηφίων με δυναμικές εταιρείες.

Στην ομάδα του kariera.gr | Mass Recruitment κάθε επαγγελματική σας κίνηση είναι ένα βήμα προς την αριστεία. Ξεκινήστε μαζί μας μια καριέρα όπου οι δεξιότητές σας συναντούν ασύγκριτες ευκαιρίες.

Η ομάδα του kariera.gr, αναζητά Customer Support Relations Associate στη Συγγρού, εκ μέρους μιας εταιρείας στο χώρο υπερησιών μεταφορών.

Καθήκοντα Ρόλου:

  • Βοηθά τον Υπεύθυνο Παραπόνων με οποιαδήποτε τρέχουσα ή μελλοντική εργασία, καθήκοντα και έργα σε σχέση με τα δεδομένα παραπόνων, τις βελτιώσεις στη διαχείριση παραπόνων και τη συνολική μείωση εσωτερικών ή εξωτερικών παραπόνων.
  • Παρακολούθηση του συνολικού αριθμού παραπόνων και των αρνητικών αξιολογήσεων στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.
  • Απάντηση σε emails και συνομιλίες σχετικά με παράπονα και κλιμακώσεις παραπόνων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • 2+ χρόνια εμπειρίας σε εξυπηρέτηση πελατών
  • Επιθυμητή εμπειρία σε εταιρείες ταξιδιών ή μεταφορών
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ισχυρές δεξιότητες γραφής και καλή παρατηρητικότητα στις λεπτομέρειες
  • Φιλική και θετική προσωπικότητα

Προσφέρεται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευελιξία εργασίας από το σπίτι
  • Ιδιωτική Ασφάλιση