ΖΥΓΙΣΤΗΣ COSMETICS

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Η εταιρεία Γρ. Σαράντης Α.Β.Ε.Ε, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες στην Ελλάδα και στο εξωτερικό με ηγετικά προϊόντα στον χώρο του FMCG, όπως SANITAS, NOXZEMA, BIOTEN, CARROTEN, LANES, AVA, STR8, ORZENE, TUBOFLO, WASH&GO, BIO-OIL, CLINEA, κ.α. επιθυμεί να προσλάβει για το τμήμα παραγωγής καλλυντικών στο εργοστάσιο της στα Οινόφυτα Βοιωτίας:

(ΚΩΔ. ΑΓΓΕΛΙΑΣ:Ζ_05.2024)

Η θέση αναφέρεται στον Επιβλέποντα Παρασκευαστηρίων Cosmetics.

 Κύρια καθήκοντα:

  • Εκτέλεση των ζυγίσεων α’ υλών σύμφωνα με τα δεδομένα του δελτίου παραγωγής
  • Χειρισμός του απαραίτητου μηχανολογικού εξοπλισμού σύμφωνα με τις οδηγίες
  • Εφαρμογή των διαδικασιών της παραγωγής που προβλέπονται για την θέση σύμφωνα με τις αρχές της καλής βιομηχανικής πρακτικής (GMPs Cosmetics)

Επιθυμητά προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε βιομηχανία καλλυντικών
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις χρήσης Η/Υ

Απαιτούμενες Δεξιότητες:

  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Οργανωτικές δεξιότητες με έμφαση στις λεπτομέρειες
  • Ομαδικό πνεύμα και συνεργασία

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικό όμιλο
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αν ενδιαφέρεστε να αξιοποιήσετε τα ταλέντα σας και να αναπτύξετε τις ικανότητές σας στον Όμιλό μας, μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας.

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Η εταιρία θα επικοινωνήσει μόνο με όσους υποψήφιους πληρούν τα παραπάνω κριτήρια.